Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pierwsze kroki – Rejestracja

Ten poradnik kierowany jest nie tylko do osób, które nie miały wcześniej styczności z grą Minecraft, lecz do wszystkich użytkowników serwera. Pokażę w nim, jak zalogować się na serwer oraz wprowadzić swoje hasło, a następnie zalogować się do gry. Zapraszam:

1) Po włączeniu gry minecraft, pierwszym naszym zadaniem jest ustalenie nazwy gracza, jaką będziemy posługiwać się w grze multiplayer.  Gdy to zrobimy, klikamy Enter Game. (Jeżeli chcemy dokonać aktualizacji gry, zaznaczamy opcję „Force Update” i klikamy Enter Game).

2) Następnie pojawia nam się menu, z którego wybieramy opcję „Multiplayer”:

3) W trybie multiplayer musimy wprowadzić adres IP naszego serwera. W tym celu wchodzimy na stronę główną naszej strony. Tam w bloku STATUS SERWERA możemy znaleźć aktualne informacje o dostępności serwera oraz potrzebny nam adres IP.

4) Gdy serwer jest w trybie online, zaraz po wpisaniu adresu IP, gra przenosi nas do miejsca startowego serwera (tzw. Respawn). Jednakże nie możemy wykonać żadnego ruchu, a to dlatego, że musimy ustalić hasło, z którego będziemy korzystać w przyszłości. W tym celu na klawiaturze wybieramy przycisk konsoli rozmowy (docelowo „T”) i wpisujemy: /register HASŁO (np: /register pass123). Dzięki temu, każdy użytkownik, który będzie chciał zagrać naszą postacią będzie musiał podać hasło.

5) Teraz, za każdym razem gdy będziemy wchodzić na serwer, gra będzie prosić nas o podanie wcześniej ustalonego hasła. Aby wpisać hasło, na klawiaturze wybieramy przycisk konsoli rozmowy (docelowo „T”) i wpisujemy:/login HASŁO (np: /login pass123).

6) Po poprawnym wpisaniu hasła, zostanie wyświetlony napis oznajmiający nas o poprawności hasła. Dopiero wtedy będziemy mogli poruszać się naszą postacią.

Leave a Reply

STATUS SERWERA
RSS SZYBKA WIADOMOŚĆ
Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
 • bartek wysocki
  (poniedziałek, sty 8. 2018 12:34 PM)
  hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh l;bmgf mhgggggggggggggggggggggggggnhnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnjffffffffffffffffffffffffnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
 • paweł
  (wtorek, gru 12. 2017 04:55 PM)
  233333333333333
 • Alan Gałązka
  (środa, lis 8. 2017 06:16 PM)
  Pomóż mi się zalogowaniu mam 100zł te 100zł ben dzie tfoie
 • Alan Gałązka
  (środa, lis 8. 2017 06:12 PM)
  Jaki EMail:
 • ada
  (niedziela, cze 4. 2017 01:32 PM)
  hej jestem Ada lubię krokodyle

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »
Przydatne komendy:

Kliknij T aby otworzyć okienko rozmowy:


/register HASŁO-Ustalasz hasło swojej postaci.

/login HASŁO-Autoryzacja użytkownika

/home set-Ustalasz miejsce domku

/spawn-Szybka teleportacja w miejsce domku

Pomoc